Korporacijos „Vaivorykštė“ įmonių grupę sudarančių bendrovių UAB „Masada“, UAB „Vaivorykštė“, UAB „Tikroji vaivorykštė“, UAB „Šiaulių lyra“, UAB „Šiaulių jaunystė“ ir UAB „Šiaulių fobas“ pagrindinė veikla – gyvenamųjų ir poilsio, komercinės, administracinės, sandėliavimo ir prekybinės paskirties projektų plėtojimas, nekilnojamojo turto valdymas, nuoma ir pirkimas-pardavimas.

Galime pasiūlyti įvairios paskirties patalpas visose Šiaulių miesto dalyse:

• patalpos Vilniaus g. 146, Vilniaus g. 153, Tilžės g. 134, Tilžės g. 139, Tilžės g. 144, ir Tilžės g. 151, Šiauliuose, yra vienoje judriausių ir komerciškai patraukliausių gatvių Šiaulių mieste;

• patalpos Vytauto g. 122, Šiauliuose, skirtos biurams. Pastato fasadas – stiklo ir metalo apdailos. Prie pastato 70 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, į patalpas kelia erdvus stiklinis liftas. Pats pastatas yra ypač judrioje, miesto centre esančioje Vytauto gatvėje (Tilžės ir Žemaitės gatvių atkarpoje);

• patalpos Lyros g. 13, Šiauliuose, įrengtos viename didžiausių mieste PC „Lyra“. Aplink daugiabučiai namai, mokyklos, vaikų darželiai. Šalia – naujoji Švenčiausios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia;

• patalpos Pramonės g. 21, 21c, Šiauliuose, pastate, kuriame yra įsikūrusi mažmenine statybinių bei apdailos prekių prekyba užsiimantis PC „VISKAS NAMAMS“, „Biurų centre“ ar PC „BAZĖ“. Pramonės gatvė, tai viena iš pagrindinių Šiaulių miesto gatvių, kur susikoncentravusios pagrindinės pramonės įmonės bei veikia Šiaulių turgus.

• patalpos Aido g. 12, Šiauliuose, tai viena Šiaulių miesto „miegamojo“ rajono gatvių „Dainų“ mikrorajone. Šalia „Lieporių“ mikrorajonas (atstumas 200 m), PC „IKI“ (atstumas 500 m), „Dainų“ poliklinika, prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ (atstumas 200 m), daugiabučių namų kvartalai, kelios mokyklos, bažnyčia, baldų prekybos centras, statybinių medžiagų centras „Iris“;

• patalpos Krymo g. 28d, Šiauliuose, tai taip pat viena iš Šiaulių miesto „miegamojo“ rajono gatvių, esanti „Lieporių“ mikrorajone. Jas supa daugiabučių namų kvartalai, kelios mokyklos, paštas, PC „IKI cento“;

• patalpos Gytarių g. 25, Šiauliuose, tai miesto dalis, turinti didžiausią perspektyvą plėstis. Siūloma vieta tarsi jungia du miesto mikrorajonus – „Gytarių“ ir „Dainų“;

• patalpos Žemaitės g. 96c/ Dvaro g. 162, Šiauliuose, idealiai tinkančios gamybai, autoserviso paslaugoms teikti;

vietos prekybai lauke: Šiauliuose prie pastatų Aido g. 12 (PC "Kubas"), Draugystės pr. 14 (PC "Kubas"), Lyros g. 13 (LYRA), Vytauto g. 122, bei Palangos centrinėje miesto dalyje prie PC "Maxima" adresu Vytauto g. 98/Senojo turgaus g. 1 bei prie muzikinio fontano, priešais miesto savivaldybę adresu Vytauto g. 73.

Viso korporacija "Vaivorykštė" valdo 42 objektus, kurių plotas sudaro daugiau nei 40 tūkst. kv.m, bei 7 žemės sklypus virš 2,5 ha ploto.

O taip pat nuomojami butai Palangoje Vytauto gatvėje, netoli pagrindinės gelbėjimo stoties, nuo kurių iki paplūdimio yra apie 500 m. Butai yra su visais patogumais: TV, židiniu, baru, baldais, patalyne, indais ir kt. pranašumais. Šiuose butuose gali gyventi 4-6 žmonės. Nuomojami ir apartamentai Vilniuje, Gedimino prospekte bei prabangi vila Palangoje, Naglio alėjoje.

Korporacija „Vaivorykštė“ jau 27 metus užsiima nuosavo nekilnojamojo turto nuoma. Korporacijai „Vaivorykštė“ priklauso 8 prekybos centrai, iš jų vienas išnuomotas prekybos tinklui „Maxima“, penki prekybos tinklui „Kubas“. Korporacija „Vaivorykštė“ pati eksploatuoja du prekybos centrus „VISKAS NAMAMS“. Korporacija „Vaivorykštė“ turi virš 200 nuomininkų, tarp kurių yra tokios kompanijos kaip UAB „Maxima LT, UAB „Lupra“, UAB „Mineraliniai vandenys“, UAB „SGD“, AB Šiaulių bankas, UAB „Medicina laboratorija practica“, UAB „NG Optika“, UAB „Tete-a-tete“ kazino, UAB „Orakulas“, AB „Gubernija“, UAB „Gintarinė vaistinė“ bei eilė kitų žinomų įmonių, kurių dalis yra mūsų partneriai jau net 20 metų, o kai kurie iš jų nuomoja net po 2-5 objektus.

Korporacija „Vaivorykštė“ ir toliau plečią savo veiklą nekilnojamojo turto vystymo srityje.

2015 m. pabaigoje Dainių mikrorajono lokaliniame centre Lyros g. 5A, Šiauliai, priešais prekybos centrą „LYRA“ pradėtos trijų aukštų, apie 6500 kv.m ploto universalios turgavietės su automobilių stovėjimo aikštele cokoliniame aukšte bei eskalatoriais į kiekvieną pastato aukštą, statybos. Šis komercinės paskirties pastatas bus skirtas mažmeninės prekybos vystymui, numatytos erdvės prekybai iš salelių ir vitrinų maisto produktais (mėsa ir jos gaminiai, žuvis ir jos gaminiai, konditerijos ir pieno produktų prekybos) ir gėlėmis. Numatyti specializuoti paviljonai kitos paskirties prekėms, lokalinės maitinimo įstaigos. Pastato patalpos bus nuomojamos smulkaus verslo plėtotojams. Prekėms į pastatą pristatyti yra suprojektuotos dvi prekių tiekimo zonos.

2016 m. balandžio mėnesį taip pat prasidėjo naujo 5500 kv. m prekybos ir paslaugų pastato statybos darbai. Šiame pastate, esančiame korporacijos „Vaivorykštė“ nuosavame sklype adresu Tilžės g. 57A, Šiauliai, įsikurs prekybos centras bei 4-5 žvaigždučių keturiasdešimties kambarių viešbutis su sporto klubu, grožio centru, konferencijų salėmis, baru, picerija, mini golfo aikštynu ir jis neabejotinai taps geriausiu mieste viešbučiu-poilsio kompleksu.

2016 m. balandžio mėnesį taip pat pradėti ir pačiame Palangos centre priešais Šv. Onos bažnyčią su vaizdu į garsųjį Palangos Kurhauzą, iki Basanavičiaus gatvės pradžios 100 m, iki miesto centrinės aikštės bei PC „Maxima“ 120 m, pastatų Kretingos g. 2, Palangoje, rekonstrukcijos darbai, po kurių pabaigos duris atvers nauji viešbučio apartamentai, kurių plotas sudarys apie 1500 kv.m.

Pažymėtina, kad korporacijos „Vaivorykštė“ nei viena įmonė jau daugelį metų nesinaudoja jokiais bankų kreditais ir visus savo investicinius projektus finansuoja iš nuosavų lėšų arba jas skolina susijusios įmonės bei įmonių akcininkai, todėl būdami NUOSAVO nekilnojamojo turto valdytojai, mes galime pasiūlyti Jums pačias geriausias sąlygas Jūsų verslui. Mūsų patalpų nuoma iš pirmų rankų!

 

001653398
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
Iš viso
207
1011
13628
1653398

Jūsų IP: 44.211.117.197
2024-05-29 08:24
Į viršų