001

Prekybinių patalpų nuoma Šiauliuose. Patalpų plotas nuo 8 iki 190 m2. Visos miesto komunikacijos, 1 aukštas, autonominis šildymas, telekomunikaciniai ryšiai, signalizacija, automobilių stovėjimo aikštelė. Didelis žmonių srautas, šalia P.C. „Kubas“. Labai gerai matoma vieta.

001

Prekybinės patalpos Šiauliuose.

Patalpų plotas nuo 10 iki 1500 m2. Visos miesto komunikacijos, 1 arba 2 aukštai, vitrininiai langai, autonominis šildymas, telekomunikaciniai ryšiai, signalizacija, keleivinis liftas, krovininis liftas, pasitarimų kambarys, sandėliavimo patalpos. Šalia automobilių stovėjimo aikštelės. Pastate savo veiklą vykdo P.C. „Kubas“, maitinimo įstaiga „Medinė pastogė“ ir kitos įmonės. Patalpos naujai įrengtos, labai mažos komunalinių patarnavimų sąnaudos, dėka pažangiausių tecnologijų įdiegimu.

001

Prekybinės patalpos Šiauliuose.

Patalpų plotas nuo 18 iki 100 m2. Visos miesto komunikacijos, 1 aukštas, rampa, autonominis šildymas, telekomunikaciniai ryšiai, signalizacija. Šalia automobilių stovėjimo aikštelė.

001

Prekybinės patalpos Šiauliuose.

Patalpų plotas 62 m2. Visos miesto komunikacijos, 1 aukštas, autonominis šildymas, vitrininiai langai, telekomunikaciniai ryšiai, signalizacija. Šios patalpos turi įėjimą ne tik iš Tilžės g., bet ir iš kiemo pusės. Didelis žmonių srautas: šalia P.C. „Saulės miestas“, bankai, mokyklos, atstovybės ir biurai ir kitos įstaigos. Patalpos tvarkingos. Šalia automobilių stovėjimo aikštelė. Labai gerai matoma ir pastebima vieta.

001

Komercinių patalpų nuoma Šiauliuose.

Visos miesto komunikacijos, 1 aukštas, autonominis šildymas, vitrininiai langai, telekomunikaciniai ryšiai, signalizacija. Šios patalpos turi įėjimą ne tik iš Tilžės g., bet ir iš kiemo pusės. Didelis žmonių srautas: šalia viešbučiai, bankai, mokyklos, atstovybės ir biurai, koncertų salė ,,Saulė“, Šiaulių miesto savivaldybė ir kitos įstaigos. Patalpos tvarkingos. Šalia 8 automobilių stovėjimo vieta. Labai gerai matoma ir pastebima vieta.

001

Prekybinės patalpos bulvare Šiauliuose. Patalpų plotai 64; 92; 110 m2. Vilniaus g. viena iš judriausių ir patraukliausių verslui. Didelis žmonių srautas - pėsčiųjų bulvaras, bankai, mokyklos, įvairios įstaigos ir kiti. Visos miesto komunikacijos, 1 aukštas, autonominis šildymas, kondicionierius, telekomunikaciniai ryšiai, signalizacija, vitrininiai langai. Šios patalpos turi įėjimą ne tik iš pėsčiųjų bulvaro, bet ir iš kiemo pusės.

001

Patalpų nuoma prie amfiteatro. Patalpų plotas 81 m2. Visos miesto komunikacijos, 1 aukštas, vitrininiai langai, autonominis šildymas, telekomunikaciniai ryšiai, signalizacija. Didelis žmonių srautas, šalia viešbučiai, bankai, p.c. „Maxima“, 2 universitetai (ŠTU ir KTU) ir kitos įstaigos. Pastatui yra priskirtas vidinis kiemelis („Amfiteatras“) kuriame yra galimybė įrengti lauko kavinę. Šiame skverelyje vyksta įvairūs miesto ir neformalūs renginiai. Šalia 2 automobilių stovėjimo aikštelės.

001

Prekybinės patalpos Šiauliuose. Patalpų plotas 82 m2. Visos miesto komunikacijos, 1 aukštas, autonominis šildymas, kondicionierius, telekomunikaciniai ryšiai, signalizacija, vitrininiai langai. Šios patalpos turi įėjimą ne tik iš pėsčiųjų bulvaro, bet ir iš kiemo pusės. Didelis žmonių srautas: šalia viešbučiai, bankai, mokyklos, atstovybės ir biurai, teatras, koncertų salė „Saulė“, Šiaulių miesto savivaldybė ir kitos įstaigos. Mėgstamiausia jaunimo vieta susitikimams. Labai gerai matoma ir pastebima vieta.

001

Prekybinės patalpos Šiaulių miesto centre. Patalpų plotas nuo 150 iki 320 m2. Visos miesto komunikacijos, 1 aukštas, autonominis šildymas, kondicionierius, įrengta rekuperacijos sistema, apsauginės žaliuzės, telekomunikaciniai ryšiai, signalizacija, vitrininiai langai. Šios patalpos turi įėjimą ne tik iš Tilžės g., bet ir iš kiemo pusės. Didelis žmonių srautas: šalia viešbučiai, bankai, mokyklos, atstovybės ir biurai, teatras, koncertų salė „Saulė“, Šiaulių miesto savivaldybė ir kitos įstaigos. Patalpos įrengtos naujai.

001

Prekybos vietų nuoma Šiauliuose.

Patalpų plotas nuo 90 iki 400 m2. Visos miesto komunikacijos, 1 arba 2 aukštai, vitrininiai langai, autonominis šildymas, telekomunikaciniai ryšiai, signalizacija, 2 automobilių stovėjimo aikštelės. Didelis žmonių srautas, šalia P.C. „KUBAS“, universitetai ir kitos įstaigos. Labai gerai matoma vieta. Patalpų veiklos rūšis gali būti įvairi. Patalpos įrengtos naujai.

001661813
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
Iš viso
204
2129
7138
1661813

Jūsų IP: 3.230.173.188
2024-06-14 12:34
Į viršų