UAB „Vaivorykštė“, UAB „Tikroji vaivorykštė“ jau antrus metus iš eilės patenka tarp stipriausių įmonių Lietuvoje. Įmonėms išduotas „Stipriausi Lietuvoje 2019“ sertifikatas, pagrindžiantis gerą įmonių bei jų vadovų kredito istoriją. Minėtoms įmonėms toks sertifikatas suteikiamas jau antrą kartą, antrus metus iš eilės. Kitoms korporacijos „Vaivorykštė“ įmonėms taip pat yra ne kartą išduotas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas. UAB „Masada“ šiuo sertifikatu buvo įvertinta 2017 m. ir 2018 m., o UAB „Šiaulių lyra“ – toks pat sertifikatas išduotas šiais metais.

 Stipriausi Lietuvoje 2019 Vaivorykste

 

„Stipriausi Lietuvoje“ yra vienas iš ženklų, klientams, partneriams ir potencialiems investuotojams rodantis verslo sąmoningumą. Atvejai, kai sertifikatas suteikiamas nebe pirmus metus iš eilės, yra kaip įrodymas, kad įmonės strategija iš tiesų veikia taip, kaip planuota.

Sertifikavimo „Stipriausi Lietuvoje“ paslauga Lietuvoje atsirado prieš 8 metus. Finansinį patikimumą garantuojantis sertifikatas yra svarbi bendrovių kasdienio verslo priemonė. Sertifikatas didina pasitikėjimą įmone, ji gali tikėtis geresnių atsiskaitymo sąlygų ir kitų svarbių privalumų, kurie suteikia pranašumo konkuruojant rinkoje.

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2019“ sertifikatą aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę neįvykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų ateinančius 12 mėnesių. Įmonių kreditingumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

Duomenis apie įmones kredito biuras „Creditinfo“ gauna iš valstybinių registrų ir kitų rinkos dalyvių – komercinių bankų, kredito unijų, lizingo, vartojimo kredito, telekomunikacijų bendrovių, kuro, energetikos, transporto ir kitų sektorių.

Sertifikatų ir vertinimų rinkoje egzistuoja ne vienas, kodėl verslui svarbus šis? Į abejones, ar tokie sertifikatai tikrai naudingi, galima atsakyti taip: nors rinkoje įvairių įvertinimų, nominacijų iš tiesų yra nemažai, kiekvienas iš jų yra skirtas tam tikrai, konkrečiai sričiai. Pavyzdžiui, įmonės vertinamos pagal augimo spartą, apyvartos dydį ir t.t.

„Stipriausi Lietuvoje“ – finansinį patikimumą įrodantis sertifikatas, taigi jis pritaikomas būtent tose srityse, kuriose lemiančiu veiksniu yra įmonės patikimumas.

„Šiaulių naujienų“ informacija

001684496
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
Iš viso
166
548
12747
1684496

Jūsų IP: 3.92.91.54
2024-07-23 10:34
Į viršų