2018 stipriausi lietuvoje MasadaNekilnojamojo turto plėtra, investavimu, statyba, patalpų nuoma užsiimanti UAB ,,Masada“ ir toliau patenka tarp stipriausių įmonių Lietuvoje. Pernai įmonei buvo išduotas „Stipriausi Lietuvoje 2017“ sertifikatas, o šiemet jai ir vėl suteiktas analogiškas „Stipriausi Lietuvoje 2018“ sertifikatas, pagrindžiantis gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją. Tokį reitingą turi tik 4 proc. Lietuvoje veikiančių įmonių.

Įmonės direktorius Ramūnas Kiuras „Šiaulių naujienoms“ sako, kad toks sertifikatas įrodo, kad įmonė laiku atsiskaito, neturi skolų ir sėkmingai veikia.

Visai nesenai tokį pat sertifikatą gavo ir kita korporacijos „Vaivorykštė“ įmonė UAB „Vaivorykštė“. Bendrai korporacijos „Vaivorykštė“ įmonių įstatinis kapitalas sudaro beveik 57 mln. eurų.

Primintina, kad svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2018“ sertifikatą aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę neįvykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų ateinančius 12 mėnesių. Įmonių kreditingumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

Duomenis apie įmones kredito biuras „Creditinfo“ gauna iš valstybinių registrų ir kitų rinkos dalyvių – komercinių bankų, kredito unijų, lizingo, vartojimo kredito, telekomunikacijų bendrovių, kuro, energetikos, transporto ir kitų sektorių. Pažymėtina, kad UAB „Masada“ veikia jau 27 metus, o UAB „Vaivorykštė“ net 29 metus.

UAB „Masada“ šiuo metu vysto didelį ir daug investicijų pareikalausiantį projektą – projektuoja apie 3000 kv. m ploto 4 žvaigždučių viešbutį Palangos mieste centre, greta grojančio fontano Jūratės gatvėje. Šioje vietoje planuojama, jog iškils viešbutis su preliminariai 48 kambariais, kurio pirmajame aukšte veiks restoranas su terasa į skverą su fontanu, lobby baras, vestibiulis, banketinės, konferencijų salės ir pan. Viešbučio antrajame, trečiajame ir ketvirtajame aukšte projektuojami kambariai, o mansardiniame aukšte bus šildomas baseinas su šiltuoju metu nustumiamais stoglangiais ir baru, pirtys, poilsio zona, sporto salė. Pastato tūris lakoniškas, funkcionalus, su jau esančiais pastatais formuoja fontano aikštės perimetro užstatymą, o balkonai suskaido fasado plokštumą į smulkesnius elementus ir pagyvina ją.

Atsakydamas į klausimą apie šio viešbučio statybų ir galimo atidarymo preliminarią datą įmonės direktorius Ramūnas Kiuras „Šiaulių naujienoms“ nurodo, kad pasakyti konkrečiai negali, nes Palangos m. savivaldybė jau trečius metus negali suderinti žemės sklypo detaliojo plano sprendinių ir vis tikisi, kad tai įvyks kaip įmanoma greičiau.

Šiaulių naujienų“ informacija

001661794
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
Iš viso
185
2110
7119
1661794

Jūsų IP: 3.230.173.188
2024-06-14 11:39
Į viršų