001

Statomas pastatas žemės sklype Tilžės g. 57A, Šiauliai, 4 aukštų, su rūsiu 5500 kv.m ploto. Iki Šiaulių arenos 800 m., iki PLC „Akropolis“ apie 1,5 km. Pastato vidutinė aukščio altitudė nuo žemės paviršiaus- 15.00 m. Pagrindinė pastato paskirtis - viešbutis.

Palei Tilžės gatvę ir rekonstruojamą pėsčiųjų taką pastatas keturių aukštų su viešbučio numeriais. Likusi pastato dalis- trijų aukštų su prekybos paskirties ir paslaugų patalpomis. Pastato tūris vientisas, vidinė aukštų struktūra apjungta trimis vidaus laiptinėmis, bei dviem liftais. Prie pastato bus įrengti net trys įvažiavimai iš Tilžės gatvės, o prieš pastatą pagal Tilžės gatvę bus 60 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Pirmame aukšte bus prekybos paskirties patalpos. Įėjimas į prekybines patalpas numatomas nuo Tilžės gatvės pusės. Taip pat pirmame aukšte įrengiamos vaistinės ir kitos komercinės paskirties patalpos su atskiru įėjimu iš lauko ir iš parduotuvės kasų zonos. Kadangi nuo rekonstruojamo pėsčiųjų tako (Aukštabalio gatvės) bus įrengiamas vienas įvažiavimas/išvažiavimas į sklypą šiaurinėje pusėje, pastato pirmame aukšte numatoma įrengti iškrovimo rampą su pagalbinėmis ir personalo patalpomis prekybos salei. Rampa bus įrengiama pirmo aukšto lygyje po antruoju pastato aukštu. Su atskiru patekimu iš rampos bus įrengiamas krovininis keltuvas trečio aukšto kavinei aptarnauti. Prekybos salės plotas- apie 1015 kv.m. Pagalbinių prekybos salės patalpų bendras plotas dar apie 280 kv.m.

Nuo Tilžės gatvės bus įrengiamas, atskiras nuo prekybos, pagrindinis įėjimas į viešbutį. Pirmame aukšte numatomas viešbučio priėmimas su laukiamuoju, viešbučio administracijos bei pagalbinės patalpos. Viešbučio priimamasis suprojektuotas taip, kad susisiekia su likusiais trimis viešbučio aukštais per erkerį. Taip pat, erkerio erdvėje bus įrengiamas keleivinis liftas, jungiantis visus viešbučio aukštus. Šalia įėjimo į viešbutį, numatomas įėjimas į laiptinę su atskiru liftu. Ši laiptinė aptarnauja visus viešbučio aukštus, bei antrame ir trečiame aukšte esančias paslaugų patalpas.

Antrame, trečiame ir ketvirtame pastato aukštuose, šiaurės-rytų ir pietryčių pusėse numatomas 51 viešbučio numeris. Antrame aukšte taip pat numatomos poilsio ir paslaugų patalpos viešbučio gyventojams: 235 kv.m ploto sporto salė, 336 kv.m ploto šokių salė (šios salės gali būti sujungtos). Taip pat pirčių zona su poilsio patalpa, 5 SPA patalpos, soliariumas, kirpykla - grožio salonas. Visos paslaugų patalpos apjungiamos vienu koridoriumi bei bendru fojė, kurioje numatomas priėmimas-informacijos centras. Paslaugų patalpos nuo viešbučio koridorių ir numerių atskirtos stiklo pertvaromis. Paslaugų patalpų priėmino zona bus įrengta kaip atriumas- atvira erdvė iki pastato denginio. Per visą atriumo plotą denginyje- ketvirto aukšto lubose- numatytas stiklinis 100 kv.m ploto stoglangis.

Trečiame aukšte numatomi viešbučio kambariai su pagalbinėmis patalpomis. Tame tarpe numatomi liukso klasės numeriai, 4 konferencijų salės, galinčios talpinti iki 130 žmonių, kurios gali veikti kaip viena salė, 48 vietų, 140 kv.m ploto kavinė su virtuve ir pagalbinėmis patalpomis. Tarp konferencijų salės ir kavinės bus įrengtas 490 kv.m ploto holas kaip bendra poilsio erdvė su galimybe poroms tuoktis. Holo erdvė susisiekia su antru aukštu per atriumą. Šalia konferencijų salės numatoma rūbinės zona, iš kitos pusės- sanitarinių mazgų blokas aptarnaujantis konferencijų salę ir kavinę. Kavinės virtuvei ir pagalbinėms patalpoms numatyta 190 kv.m ploto zona.

Ketvirtame aukšte numatomi viešbučio kambariai su pagalbinėmis patalpomis. Tame tarpe numatomi du liukso klasės numeriai. Ketvirtame aukšte taip pat bus įrengtos viešbutį aptarnaujančio personalo patalpos: persirengimo, WC, dušai, poilsio patalpa. Taip pat, ketvirtame aukšte numatoma pagalbinė 77 kv.m ploto patalpa viešbučio inventoriui bei vėdinimo, šildymo įrangos kolektoriui. Iki ketvirto pastato aukšto patekimas numatomas per du keleivinius liftus bei per pagrindinę atvirą laiptinę. Likusios dvi laiptinės pritaikytos evakuotis gaisro atveju.

Priedai dokumentuose:

1. Sklypo planas;

2. Planai.

001684543
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
Iš viso
213
595
12794
1684543

Jūsų IP: 3.92.91.54
2024-07-23 11:11
Į viršų